+34 652 149 342 info@barselonarehberi.net +90 545 350 22 73 Dil Seçimi Yapınız: TR | ES
 
Hakkımızda

Barselona heyecanını; kültürü, yemeği, müziği, flamenkosu, güneşi, denizi ve sıcakkanlılığını, ve de kozmopolit kendine özgu katalan yaşamını; gerçek anlamda siz değerli misafirlerimize yaşatmak icin, unutamayacağınız  Barselona gezilerine imza atma amacındayız.  Akdeniz’in tarihi ve kültürel yapısıyla diğer şehirlerden ayrı bir yapisi olan  Barselona’nın büyüsüne kapılmak için sizleri davet ediyoruz.

2016 Yılında Barselona’da kurulan grubumuz, aktif olarak; özel turlar, grup turları, otel rezervasyonu, VIP transfer, tercüme, vize ve eğitim danışmanlığı, simultane tercümeler, dügün ve nikah organizasyonları, vatandaşlık ve oturum işlemleri sektörlerinde hizmet vermektedir. Grubumuz global hizmet anlayışının yanı sıra aktif olarak hizmet verdiği tüm alanlarda en iyilerle iş birliği yaparak müşterilerine arzu edilen servis ve fiyat avantajlarını sunmaktadır.

Bizler “Önemli olan hizmetin kalitesidir” sloganımız ile sizlerin tatilini en mükemmel ve ekonomik şekilde geçirmenizi ve güzel anılar, yeni dostluklar ile tatilinizi noktalamanızı istiyoruz.